Tusz do drukarki HP 301 CH562EE

 • Dodaj recenzję:
  • CH562EE
  • Producent: HP
  • Kod producenta: CH562EE
  • Dostępność: 50+
   Czas realizacji: 48h
  • szt.
  • Cena netto: 57,60 zł / szt. 70,85 zł / szt.

  Opis

  Oryginalne wkłady atramentowe HP powstały, aby drukarka HP zawsze zapewniała wyraźny czarny tekst oraz zachwycające kolory na zdjęciach i grafice. Łatwe drukowanie połączone z niezwykłą jakością. Aby uzyskać jeszcze większe oszczędności, należy korzystać z wkładów HP o dużej pojemności.1

  Funkcje

  Twoje dokumenty będą się wyróżniały wyjątkowo ostrymi i żywymi kolorami, które nie wyblakną i przetrwają w niezmienionej formie przez wiele lat.2 To kolejny powód, dla którego warto się upewnić, że używany jest atrament najlepiej przystosowany do drukarek HP: oryginalny atrament HP.

  Rozbudowane, a zarazem łatwe w obsłudze funkcje sprawiają, że drukowanie jest łatwe i wygodne. Urządzenie umożliwia łatwe monitorowanie poziomu atramentu, a nawet dokończenie druku mimo niskiego poziomu jednego z kolorów. A wszystko to w niezwykle atrakcyjnej cenie. Aby uzyskać jeszcze większe oszczędności, należy korzystać z wkładów HP o dużej pojemności.1

  Oryginalne wkłady atramentowe HP zapewniają niezawodność i stałą, wysoką wydajność. Wszystkie oryginalne wkłady atramentowe HP są całkiem nowe i gwarantują doskonałą jakość druku. Program HP Planet Partners pozwala w wygodny sposób przekazać zużyte wkłady atramentowe do recyklingu2.

  Dane techniczne

   

  Kolory materiałów eksploatacyjnych
  Trójkolorowy
  Objętość kropli atramentu
  od 2,3 pl do 8,5 pl (w zależności od trybu i prędkości druku)
  Typy atramentów
  • Barwnikowe
  Wydajność wkładów (w kolorze)
  ok. 165 stron
  Przypis dotyczący obliczania wydajności druku
  Przetestowano na urządzeniu HP Deskjet 2050 All-in-One – J510. Przybliżona średnia wydajność w oparciu o normę ISO/IEC 24711 lub metodologię testów firmy HP dla druku ciągłego. Rzeczywista wydajność może się znacznie różnić w zależności od zawartości drukowanych stron i innych czynników. Szczegółowe informacje są dostępne pod adresem http://www.hp.com/go/learnaboutsupplies.

  Wymagania dotyczące eksploatacji

   

  Zakres temperatur podczas eksploatacji
  15–32°C
  Zakres temperatur składowania
  Od -40 do 60°C
  Wilgotność przechowywania
  Wilgotność wzgl. 20–80%

  Wymiary i waga

   

  Wymiary opakowania (szer. x głęb. x wys.)
  113 x 37 x 115 mm
  Waga w opakowaniu (brutto)
  0,06 kg

  Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają uchybień lub błędów.
  Ewentualne błędne opisy nie mogą być podstawą do roszczeń, dlatego w przypadku jakichkolwiek wątpliwości prosimy przed podjęciem decyzji o zakupie o kontakt z działem obsługi.