Po co nam druki akcydensowe?

 

Po co nam druki akcydensowe?

Druk polecenie przelewu

Druki akcydensowe (łac. accidens ? coś przypadkowego) są wyrobami poligraficznymi mającymi charakter użytkowy lub okolicznościowy oraz szereg różnorodnych zastosowań. Akcydensy to bardzo pojemne pojęcie obejmujące m.in. formularze, legitymacje, świadectwa szkolne, znaczki pocztowe, plakaty, rozkłady jazdy, formularze, mandaty, blankiety itd.

czytaj więcej

 


 


Jak wprowadzić oszczędności w pracy biura?

Otwarte biuro

Minimalizacja kosztów to wyzwanie dla każdego przedsiębiorcy, zarządzającego własną firmą. Okazuje się, że wprowadzenie w życie programu oszczędnościowego można zacząć od biura i nie jest to wcale takie trudne.

czytaj więcej

 

Na co zwracać uwagę, kupując drukarkę?

Drukarka

Profesjonalne biuro to efekt połączenia kompetentnej kadry oraz nowoczesnego wyposażenia. Do codziennego funkcjonowania biuro potrzebuje odpowiednich urządzeń i akcesoriów biurowych, pozwalających na bezproblemową realizację wszelkich powierzonych zadań i polityki firmy.

czytaj więcej

 

Niszczarka ? niezbędny element wyposażenia biura

Niszczarka dokumentów

Pomimo zaawansowanej cyfryzacji wciąż w firmach operujemy dokumentami w wersji papierowej. Wiele z nich musimy przez określony czas archiwizować, by móc je potem zniszczyć, stosując się do określonych procedur.

Dodatkowo, aby zachować porządek dokumentacyjny na co dzień, musimy na bieżąco pozbywać się pewnych materiałów, nawet wewnętrznych notatek ? o ile zawierają poufne dane lub ważne informacje.

czytaj więcej

 

Tusze i tonery ? co wybrać? Oryginały czy zamienniki?

Toner

Producenci oryginalnych tuszy i tonerów przekonują, że tylko ich produkty zapewniają najwyższą jakość wydruku i bezawaryjność urządzenia, a niższy koszt zamienników oznacza niższą jakość.

Jak jest naprawdę?

czytaj więcej